Strona główna » Newsy » Stefan Hula przeskoczył skocznię na treningu w Brotterode

Stefan Hula przeskoczył skocznię na treningu w Brotterode

Stefan Hula przeskoczył skocznię podczas sobotniego treningu przed konkursem Pucharu Kontynentalnego w Brotterode (HS117).

Stefan Hula przeskoczył skocznię

Podczas pierwszego treningu w Brotterode najlepszy był Cene Prevc (113,5 m). Drugą pozycję zajął Ulrich Wohlgenannt, zaś trzecią Anders Ladehaug. Najlepszym z Polaków był Maciej Kot, który skoczył na odległość 112 m i zajął piąte miejsce. Czternasty był Stefan Hula, piętnasty Paweł Wąsek, dwudziesty czwarty Kacper Juroszek, natomiast trzydziesty trzeci Adam Niżnik.

Stefan Hula przeskoczył skocznię – drugi trening

Podczas drugiego treningu najdalej skoczył Stefan Hula (117,5 m). Ostatecznie jednak zajął dziesiątą pozycję. Najlepszy wynik osiągnął Martin Hammann. Na drugiej pozycji uplasował się Clemens Leitner, natomiast na trzeciej Cene Prevc. Podobnie jak w pierwszym treningu, tak i teraz najlepszym Polakiem był Maciej Kot. W drugiej serii treningowej zajął on siódmą pozycję (110 m). Następnie dziesiąty był wspomniany wcześniej Stefan Hula. Paweł Wąsek uplasował się na szesnastej lokacie, Adam Niżnik na trzydziestej czwartej, zaś Kacper Juroszek na czterdziestej pierwszej.

Konkurs Pucharu Kontynentalnego w Brotterode (HS117) odbędzie się o 17:30. Zostanie on poprzedzony serią próbną.