Strona główna » Newsy » Godzina rozpoczęcia niedzielnego konkursu w Oslo przesunięta!

Godzina rozpoczęcia niedzielnego konkursu w Oslo przesunięta!

W związku ze zbyt mocnymi podmuchami wiatru niedzielny konkurs Raw Air w Oslo rozpocznie się o 16:30. Ponadto rozegrana zostanie tylko jedna seria rywalizacji indywidualnej mężczyzn.

Godzina rozpoczęcia niedzielnego konkursu w Oslo przesunięta!

Fot. twitter.com/fisskijumping

Ze względu na silny wiatr zmianie uległ harmonogram niedzielnych zawodów w Oslo. Początkowo o 13:15 miała odbyć się seria próbna przed konkursem mężczyzn, a same zmagania miały się rozpocząć o 14:30. Następnie o 16:40 zaplanowana była seria próbna skoków kobiet, a o 17:15 konkurs. W wyniku zmian seria próbna przed konkursem panów została odwołana, a sam konkurs przeniesiony na 16:30. Będzie się on składał tylko z jednej kolejki. Później o 18:30 początek mają mieć dwuseryjne zmagania pań.

Na starcie dzisiejszego konkursu indywidualnego mężczyzn zobaczymy pięciu reprezentantów Polski. Jako pierwszy, z numerem trzynastym, na rozbiegu pojawi się Maciej Kot. Następnie zobaczymy Jakuba Wolnego (17), Piotra Żyłę (41), Kamila Stocha (46) oraz Dawida Kubackiego (48).

W zawodach kobiecych na starcie pojawi się trzydzieści skoczkiń. W Oslo nie zobaczymy jednak żadnej reprezentantki Polski.

Fot. twitter.com/fisskijumping