Winter Sports 2011

Gra Winter Sports 2011 jest to gra dla każdego fana sportów zimowych, nie tylko skoków narciarskich. Symulator ten pozwala sprawdzić się aż w dziewięciu konkurencjach. Produkt niemieckiej firmy 49Games dostępny jest nie tylko na komputery, ale też na inne platformy takie jak: PS3, X360, WII.

Winter Sports 2011

W grze dostępnych jest dziewięć dyscyplin. Są to: skoki narciarskie, łyżwiarstwo szybkie, łyżwiarstwo figurowe, bobsleje, narciarstwo alpejskie, snowboard, biathlon, biegi narciarskie, oraz wyścigi skuterów śnieżnych.

Gra posiada 5 trybów rozgrywki. Wśród nich znajdują się takie jak kariera, czy wyzwanie. Ponadto do dyspozycji gracza oddano 15 różnych rozgrywek. We wszystkich konkurencjach sportowych dostępnych w grze możemy rywalizować z przeciwnikami komputerowymi jak i z prawdziwymi graczami. Na jednym komputerze może grać ze sobą aż 4 graczy. Możliwe jest to przez podzielenie ekranu na cztery części. Dużym plusem gry jest też łatwe sterowanie.

Bobsleje
Bobsleje

Skoki narciarskie
Skoki narciarskie

W każdej dyscyplinie istnieje możliwość konkurowania zarówno z komputerowymi przeciwnikami, jak i z innymi graczami. Przy jednym monitorze, na podzielonym ekranie, możliwa jest potyczka do czterech osób. Zabawie towarzyszy realistyczna grafika i fizyka. Najbardziej spektakularne akcje można obejrzeć na powtórkach po ukończeniu danej konkurencji. Na koniec należy zaznaczyć, że łatwe opanowanie sterowania w grze sprawia, że Winter Sports 2011 to pozycja dla wszystkich.

Wymagania sprzętowe:
Procesor: Pentium 4-M, 1.4 GHz
Karta Graficzna:GeForce 6600
Pamięć RAM: 1GB
System: Windows XP/Vista/7/8

Gameplay gry Winter Sports 2011