Strona główna » Newsy » Puchar Świata w Lillehammer – wyniki kwalifikacji

Puchar Świata w Lillehammer – wyniki kwalifikacji

Junshiro Kobayashi wygrał kwalifikacje do zawodów PŚ w Lillehammer. Do jutrzejszego konkursu awansowało 4 Polaków:
20. Jan Ziobro – 123,5 m
22. Piotr Żyła – 123 m
25. Klimek Murańka – 116,5 m
35. Olek Zniszczoł – 122,5 m
Z kwalifikacji odpadł zaś Dawid Kubacki

Szczegółowe wyniki kwalifikacji:
1 23 KOBAYASHI, Junshiro JPN 129.5 122.2 Q
2 5 FORFANG, Johann A. NOR 125.0 121.8 Q
3 55 KRAUS, Marinus GER 129.0 121.5 Q
4 62 BARDAL, Anders NOR 127.5 119.3 Q
5 56 DAMJAN, Jernej SLO 127.5 119.1 Q
6 57 SCHLIERENZAUER, Gregor AUT 128.0 118.4 Q
7 41 PUNGERTAR, Matjaz SLO 127.0 116.9 Q
8 52 KRANJEC, Robert SLO 124.5 114.3 Q
9 58 FREITAG, Richard GER 124.5 113.9 Q
10 25 DEZMAN, Nejc SLO 126.0 113.8 Q
11 4 GANGNES, Kenneth NOR 121.5 112.7 Q
12 6 STJERNEN, Andreas NOR 120.5 112.5 Q
13 61 KOFLER, Andreas AUT 124.5 111.9 Q
14 50 DESCOMBES SEVOIE, Vincent FRA 123.0 111.7 Q
15 2 TANDE, Daniel-Andre NOR 119.0 109.8 Q
16 21 TEPES, Jurij SLO 125.5 109.6 Q
17 14 FAIRALL, Nicholas USA 125.0 109.3 Q
18 35 BRESADOLA, Davide ITA 124.0 109.0 Q
19 60 VELTA, Rune NOR 123.0 108.6 Q
20 31 ZIOBRO, Jan POL 123.5 108.4 Q
21 16 ZOGRAFSKI, Vladimir BUL 122.5 108.3 Q
22 54 ZYLA, Piotr POL 123.0 108.0 Q
23 43 JACOBSEN, Anders NOR 122.5 106.8 Q
24 36 HILDE, Tom NOR 120.5 106.7 Q
25 9 MURANKA, Klemens POL 116.5 106.2 Q
26 11 DIETHART, Thomas AUT 114.0 105.8 Q
27 59 ASIKAINEN, Lauri FIN 122.0 105.6 Q
28 45 NEUMAYER, Michael GER 121.0 105.2 Q
29 34 SHIMIZU, Reruhi JPN 121.0 104.6 Q
30 40 KOIVURANTA, Anssi FIN 122.0 104.4 Q
30 39 BOYARINTSEV, Vladislav RUS 120.5 104.4 Q
32 42 NAGLIC, Tomaz SLO 121.0 103.1 Q
32 13 HAZETDINOV, Ilmir RUS 121.0 103.1 Q
34 18 MAKSIMOCHKIN, Mikhail RUS 120.0 103.0 Q
35 22 ZNISZCZOL, Aleksander POL 122.5 102.3 Q
36 46 WANK, Andreas GER 120.0 102.2 Q
37 51 MATURA, Jan CZE 119.0 102.1 Q
38 38 HAUER, Joachim NOR 118.0 101.3 Q
39 28 LAMY CHAPPUIS, Ronan FRA 117.5 101.2 Q
40 3 JOHANSSON, Robert NOR 116.0 100.9 Q
PQ 69 FANNEMEL, Anders NOR 134.5 – PQ
PQ 68 PREVC, Peter SLO 133.5 – PQ
PQ 64 ITO, Daiki JPN 126.0 – PQ
41 29 HLAVA, Lukas CZE 118.0 100.7 NQ
42 44 LOITZL, Wolfgang AUT 116.5 100.5 NQ
43 27 KUBACKI, Dawid POL 116.0 100.0 NQ
44 15 KORNILOV, Denis RUS 119.5 99.5 NQ
45 30 COLLOREDO, Sebastian ITA 117.5 98.8 NQ
46 48 LARINTO, Ville FIN 114.0 97.9 NQ
47 53 TAKEUCHI, Taku JPN 116.0 97.8 NQ
48 49 MAEAETTAE, Jarkko FIN 113.5 94.4 NQ
49 1 HALVORSEN, Espen Enger NOR 110.0 92.6 NQ
50 7 EGLOFF, Luca SUI 109.0 92.2 NQ
51 19 CHOI, Seou KOR 116.0 92.1 NQ
52 20 JOHNSON, Anders USA 115.0 92.0 NQ
53 12 DESCHWANDEN, Gregor SUI 107.0 90.3 NQ
54 10 MORASSI, Andrea ITA 105.5 87.9 NQ
55 33 GEIGER, Karl GER 112.5 87.6 NQ
56 47 PEIER, Killian SUI 112.0 86.4 NQ
57 37 HAJEK, Antonin CZE 108.5 82.9 NQ
58 17 SAMMELSELG, Siim-Tanel EST 108.0 75.4 NQ
59 26 NOMME, Martti EST 104.5 75.1 NQ
60 32 CHOI, Heung-Chul KOR 103.0 69.6 NQ
61 8 SOKOLENKO, Konstantin KAZ 95.0 64.8 NQ
62 24 ZHAPAROV, Marat KAZ 96.0 55.3 NQ
DNS 71 KASAI, Noriaki JPN 123.5 DNS PQ
DNS 65 FREUND, Severin GER – DNS PQ
DNS 66 HAYBOECK, Michael AUT – DNS PQ
DNS 67 KRAFT, Stefan AUT – DNS PQ
DNS 72 AMMANN, Simon SUI – DNS PQ
DNS 70 KOUDELKA, Roman CZE – DNS PQ