Strona główna » Newsy » Kamil Stoch namawia do odpowiedzialnej walki z koronawirusem

Kamil Stoch namawia do odpowiedzialnej walki z koronawirusem

Kamil Stoch, podobnie jak większość polskich sportowców, namawia społeczeństwo do odpowiedzialnego przestrzegania zasad, które obowiązują w związku z rozwojem epidemii wirusa SARS-CoV-2.

Kamil Stoch namawia do odpowiedzialnej walki z koronawirusem

Telewizja Małopolska wyemitowała minutowy filmik, na którym Kamil Stoch apeluje do swoich fanów. Nasz mistrz prosi abyśmy przestrzegali wszelkich wytycznych, a także nosili maseczki. Na końcu życzy nam wszystkich jak najszybszego powrotu do normalnego życia.

Poniżej możecie przeczytać wypowiedź Kamila Stocha:
Dzień dobry. Na wstępie chciałbym bardzo serdecznie i ciepło wszystkich pozdrowić, w tym trudnym i trochę dziwnym dla nas czasie. Ale wierzę, że każdy z nas będzie w stanie znaleźć sobie najlepsze możliwe zajęcie w tym trudnym czasie. A przede wszystkim będzie odpowiedzialny, dzięki czemu wspólnie powiemy stop koronawirusowi.
Ograniczmy maksymalnie swoje wyjścia z domów, a jeżeli już musimy gdzieś wyjść, wówczas pamiętajmy, zakładajmy maseczki, myjmy często ręce. Zadbajmy o siebie nawzajem! Tego życzę i sobie i wszystkim nam. Abyśmy jak najszybciej mogli wspólnie wyjść na pole i cieszyć się po prostu życiem. Jeszcze raz wszystkich serdecznie pozdrawiam. Bądźcie zdrowi i do zobaczenia!. Cześć!


Do podobnej akcji w Japonii włączył się Noriaki Kasai.