Strona główna » Memy » Adam Małysz został zakażony koronawirusem

Adam Małysz został zakażony koronawirusem

Adam Małysz z koronawirusem! Dyrektor-koordynator ds. skoków narciarskich i kombinacji norweskiej w PZN poinformował za pomocą swoich mediów społecznościowych, że jest zakażony wirusem SARS-CoV-2. W związku z tym Małysz został objęty kwarantanną.

Adam Małysz został zakażony koronawirusem

Fot. https://www.instagram.com/adammalyszofficial/

Poniżej możecie zapoznać się z treścią wpisu Adama Małysza na profilu, na Instagramie:

Witajcie kochani.

Tydzień zaczynam niezbyt dobrą wiadomością. Po tym, jak jedna z osób, z którymi miałem kontakt w ostatnich dniach miała pozytywny wynik testu na Covid-19, zdecydowałem poddać się badaniu. Okazało się, że zachorowałem na koronawirusa. Na szczęście na razie choroba przebiega bezobjawowo. Mam nadzieję, że tak będzie do wyzdrowienia.

Ruszyły także procedury obowiązujące w takiej sytuacji, a więc między innymi kwarantanna oraz poinformowanie osób, z którymi się spotykałem. Piszę o zarażeniu również tutaj, by chronić innych i ograniczyć rozprzestrzenianie się wirusa. To ważne, by wszyscy, którzy mieli ze mną kontakt w ostatnich dniach, przebadali się i podjęli niezbędne w takich okolicznościach środki ostrożności.

Jak wiecie, przestrzegam zasad bezpieczeństwa, ale okazuje się, że to nie wystarcza. Niech ta sytuacja będzie i dla Was przestrogą – dbajcie o siebie i uważajcie.